Pro kompletní funkčnost webu je třeba váš výslovný souhlas s uchováváním informací v souborech cookies (požadovaný směrnicí Evropské Unie). Soubory cookies také využíváme ke sledování návštěvnosti webu. Pokud cookies nepovolíte, nemusí funkovat některé vlastnosti webu - např. přihlášení se.
Menu
Od-Do Název Místo
1.-3.1.2019 Novoroční šachový turnaj Klub Dlažka
4.-6.1.2019 Víkend stolních her II Klub Dlažka
26.1. 2019 Rusko Klub Dlažka
30.1. 2019 Karel Plíhal Klub Teplo, Horní nám., Přerov
31.1.-3.2.2019 Zimní rodeo Pohořany
1.2. 2019 Zájezd - Svět techniky a Jump park Ostrava
14.2. 2019 Nezmaři Klub Teplo, Horní nám., Přerov
15.-17.2.2019 Yukon popáté Kamenná chata na Tesáku
23.2. 2019 Halové mistrovství ČR v ringu Znojmo
2.3. 2019 Matt Long Trio Klub Teplo, Horní nám., Přerov
16.3. 2019 Pohádkový karneval Klub Teplo, Horní nám., Přerov
16.-17.3.2019 Ples Dlažky Klub Teplo, Horní nám., Přerov
19.3. 2019 Tom C Walker Band Klub Teplo, Horní nám., Přerov
20.3. 2019 Jiří Černý - Spirituál kvintet Klub Teplo, Horní nám., Přerov
23.3. 2019 Scrabble - turnaj Klub Teplo, Horní nám., Přerov
5.-7.4.2019 Brigáda Základna Dlažky Rajnochovice
6.4. 2019 Ukliďme Česko Základna Dlažky Rajnochovice
7.4. 2019 Shromáždění členů Duha Klubu Dlažka Základna Dlažky Rajnochovice
11.4. 2019 Pavel Dobeš Klub Teplo, Horní nám., Přerov
12.-14.4.2019 Hra her III Základna Dlažky Rajnochovice
18.-21.4.2019 Cesta do neznáma Základna Dlažky Rajnochovice
19.-22.4.2019 Český ráj velikonoční Rakousy v Českém ráji
25.-28.4.2019 Velký táborový konkurz - školení táborových vedoucích Základna Dlažky Rajnochovice
27.4. 2019 Countrybál se Šediváky Klub Teplo, Horní nám., Přerov
30.4.-1.5.2019 Setkání IV. dé GJŠ Přerov Základna Dlažky Rajnochovice
3.-5.5.2019 Víkend pro Marušku Základna Dlažky Rajnochovice
9.-12.5.2019 Velké Dláždění - 30. ročník Meziříčko
10.-11.5.2019 Sklípek a Lednicko-valtický areál Velké Bílovice
10.-12.5.2019 Duhový most Praha
22.5. 2019 Cooper test Stadion Viktorie Přerov
22.5. 2019 Led Zeppelin revival Klub Teplo, Horní nám., Přerov
24.-25.5.2019 Školení hlavních vedoucích táborů Klub Dlažka
24.-26.5.2019 Mafia Základna Dlažky Rajnochovice
31.5.-2.6.2019 Malé Dláždění Základna Dlažky Rajnochovice
5.-8.6.2019 Folklorní festival letos na zámku i ve městě Přerov
14.-16.6.2019 Doškolení vedoucích a praktikantů Přerov a okolí
15.6. 2019 Ringo, hry a sporty v rámci festivalu MaMMuT Park Michalov u bistra U králíčka
16.6. 2019 Bečvou do Moravy Přerov, u Prechezy
21.-23.6.2019 Brigáda letní Základna Dlažky Rajnochovice
21.-24.6.2019 Duhová škola aneb pravá ořechová Dlažka Základna Dlažky Rajnochovice
29.6.-7.7.2019 Star Wars Základna Dlažky Rajnochovice
1.-4.7.2019 Hravý příměstský tábor 1 - Hravé indiánské léto Budova-Český rybář.svaz, U Rybníka 13, Přerov
7.-20.7.2019 Cesta kolem světa Základna Dlažky Rajnochovice
7.-20.7.2019 Teen camp Základna Dlažky Rajnochovice
8.-12.7.2019 Hravý příměstský tábor 2 - Nekonečný vesmír Budova-Český rybář.svaz, U Rybníka 13, Přerov
13.-17.7.2019 Dunajská dobrodružství Dunaj
15.-19.7.2019 Hravý příměstský tábor 10 - Ageláček Klub Dlažka
15.-19.7.2019 Hravý příměstský tábor 3 - Putování s dinosaury Budova-Český rybář.svaz, U Rybníka 13, Přerov
20.-27.7.2019 Mauglí aneb tábor plný divočiny Vysoká Srbská
20.-27.7.2019 Fantazírov aneb kouzelný svět Základna Dlažky Rajnochovice
22.-26.7.2019 Hravý příměstský tábor 4 - Malý farmář Budova-Český rybář.svaz, U Rybníka 13, Přerov
25.7.-3.8.2019 Levá ořechová Dlažka Vysoká Srbská
27.7.-3.8.2019 Adršpach a okolí cyklotábor pro dospělé Vysoká Srbská
27.7.-3.8.2019 Trpaslíci se vrací Základna Dlažky Rajnochovice
27.7.-3.8.2019 Výleťák aneb poznáváme Česko, Moravu a Slezsko Meziříčko
27.7.-3.8.2019 Letní akademie sportu a her V Meziříčko
28.7.-6.8.2019 Strážci Galaxie: Vesmírné putování Spálený mlýn Rešice
29.7.-2.8.2019 Hravý příměstský tábor 5 - Pirátská dobrodružství Budova-Český rybář.svaz, U Rybníka 13, Přerov
3.-16.8.2019 Jak sportují námořníci Základna Dlažky Rajnochovice
5.-9.8.2019 Hravý příměstský tábor 6 - Pravěk Budova-Český rybář.svaz, U Rybníka 13, Přerov
6.-17.8.2019 Z pohádky do pohádky Spálený mlýn Rešice
10.-17.8.2019 Australská Dlažka Žirovnice
10.-17.8.2019 Vysočina - turisticko poznávací tábor Základna Žirovnice
12.-16.8.2019 Hravý příměstský tábor 7 - Dobývání středověkého hradu Budova-Český rybář.svaz, U Rybníka 13, Přerov
17.-24.8.2019 Vodácká Vltava Zátoň
17.-24.8.2019 Dovča snů Tábor Duha Častoboř v Žirovnici
18.-25.8.2019 Na stopě Záhady Základna Dlažky Rajnochovice
19.-23.8.2019 Hravý příměstský tábor 8 - Kouzelný týden Budova-Český rybář.svaz, U Rybníka 13, Přerov
25.8.-1.9.2019 Rajnošské hrátky Základna Dlažky Rajnochovice
25.8.-1.9.2019 Jedinečná Dlažka Chřenovice
26.-30.8.2019 Hravý příměstský tábor 9 - Divoký západ Budova-Český rybář.svaz, U Rybníka 13, Přerov
6.-8.9.2019 Mistrovství světa týmů a Mistrovsví ČR v ringu Základna Dlažky Rajnochovice
18.9. 2019 Jiří Černý-Písně sametové revoluce Klub Teplo, Horní nám., Přerov
20.-22.9.2019 Grandiózní Dláždění - 2. ročník Základna Dlažky Rajnochovice
21.-22.9.2019 Zájezd pro děti - Permonium a Alternátor Oslavany a Třebíč
26.9. 2019 Stromboli Klub Teplo, Horní nám., Přerov
27.-29.9.2019 Námořnická Fantazie Základna Dlažky Rajnochovice
4.-6.10.2019 Dědeček Čoko a babička Deli Základna Dlažky Rajnochovice
10.10. 2019 Vyhodnocení táborů Klub Teplo, Horní nám., Přerov
10.10. 2019 Ivan Hlas Trio Klub Teplo, Horní nám., Přerov
11.-13.10.2019 Duhová brána Kladno, Fakulta biomedicínského inženýrství ČVUT
11.-13.10.2019 Eldorádo her a soutěží Základna Dlažky Rajnochovice
15.10. 2019 Samson Lenk Klub Teplo, Horní nám., Přerov
18.-20.10.2019 Potáborovka Strážci Galaxie Základna Dlažky Rajnochovice
25.-28.10.2019 Tuka Dlažka Kemp Turistický raj ve Slovenském ráji
25.-29.10.2019 Willy Fog na cestě za dobrodružstvím Základna Dlažky Rajnochovice
25.-28.10.2019 Slovenský ráj Kemp Turistický raj ve Slovenském ráji
30.10. 2019 Ballard & Hrubý & Kučera Klub Teplo, Horní nám., Přerov
1.-3.11.2019 Potáborové setkání z Pohádky do pohádky Základna Dlažky Rajnochovice
1.11. 2019 The Rainbreakers Klub Teplo, Horní nám., Přerov
8.-10.11.2019 NA STOPĚ STAR WARS Základna Dlažky Rajnochovice
12.11. 2019 Norsko 3D Klub Teplo, Horní nám., Přerov
13.11. 2019 Jarda Svoboda: Přátelé člověka + The Reverends Klub Teplo, Horní nám., Přerov
15.-17.11.2019 Víkend svobody Základna Dlažky Rajnochovice
17.11. 2019 Drakiáda pro rodiče s dětmi i samostatné dospělé Základna Dlažky Rajnochovice
17.11. 2019 30 let svobody a Dlažky Klub Dlažka
20.11. 2019 Dirty Deep Klub Teplo, Horní nám., Přerov
21.11. 2019 IZRAEL: SVATÁ ZEMĚ V OBLEŽENÍ Klub Teplo, Horní nám., Přerov
21.11. 2019 Oskar Petr a Marsyas tribute Klub Teplo, Horní nám., Přerov
22.11. 2019 Mňága a Žďorp Klub Teplo, Horní nám., Přerov
23.11. 2019 Pohádkový karneval Klub Teplo, Horní nám., Přerov
23.11. 2019 Lampionový průvod Klub Teplo, Horní nám., Přerov
23.11. 2019 Emotikony Klub Teplo, Horní nám., Přerov
28.11. 2019 Spirituál kvintet Klub Teplo, Horní nám., Přerov
29.11.-1.12.2019 Mikulášský víkend - 20. ročník Základna Dlažky Rajnochovice
29.11. 2019 Rockový večer - Mancuso a hosté Klub Teplo, Horní nám., Přerov
30.11.-1.12.2019 Adventní sklípek a předvánoční Brno Velké Bílovice, Brno
14.12. 2019 BEN POOLE V klub, nábřeží Beneše 21 Přerov
21.12. 2019 Country Vánoce s Freďáky Klub Teplo, Horní nám., Přerov
23.12. 2019 Vánoční šachový turnaj Klub Dlažka
26.12. 2019 Vánoční večírek alias vyhodnocení roku 2019 Klub Dlažka
31.12. 2019 Silvestrovský výšlap okolí Přerova