Pro kompletní funkčnost webu je třeba váš výslovný souhlas s uchováváním informací v souborech cookies (požadovaný směrnicí Evropské Unie). Soubory cookies také využíváme ke sledování návštěvnosti webu. Pokud cookies nepovolíte, nemusí funkovat některé vlastnosti webu - např. přihlášení se.
Menu
Od-Do Název Místo
1.-3.1. Novoroční šachový turnaj Klub Dlažka
4.-6.1. Víkend stolních her II Klub Dlažka
26.1. Rusko Klub Dlažka
30.1. Karel Plíhal Klub Teplo, Horní nám., Přerov
31.1.-3.2. Zimní rodeo Pohořany
1.2. Zájezd - Svět techniky a Jump park Ostrava
14.2. Nezmaři Klub Teplo, Horní nám., Přerov
15.-17.2. Yukon popáté Kamenná chata na Tesáku
23.2. Halové mistrovství ČR v ringu Znojmo
2.3. Matt Long Trio Klub Teplo, Horní nám., Přerov
16.3. Pohádkový karneval Klub Teplo, Horní nám., Přerov
16.-17.3. Ples Dlažky Klub Teplo, Horní nám., Přerov
19.3. Tom C Walker Band Klub Teplo, Horní nám., Přerov
20.3. Jiří Černý - Spirituál kvintet Klub Teplo, Horní nám., Přerov
23.3. Scrabble - turnaj Klub Teplo, Horní nám., Přerov
5.-7.4. Brigáda Základna Dlažky Rajnochovice
6.4. Ukliďme Česko Základna Dlažky Rajnochovice
7.4. Shromáždění členů Duha Klubu Dlažka Základna Dlažky Rajnochovice
11.4. Pavel Dobeš Klub Teplo, Horní nám., Přerov
12.-14.4. Hra her III Základna Dlažky Rajnochovice
18.-21.4. Cesta do neznáma Základna Dlažky Rajnochovice
19.-22.4. Český ráj velikonoční Rakousy v Českém ráji
25.-28.4. Velký táborový konkurz - školení táborových vedoucích Základna Dlažky Rajnochovice
27.4. Countrybál se Šediváky Klub Teplo, Horní nám., Přerov
30.4.-1.5. Setkání IV. dé GJŠ Přerov Základna Dlažky Rajnochovice
3.-5.5. Víkend pro Marušku Základna Dlažky Rajnochovice
9.-12.5. Velké Dláždění - 30. ročník Meziříčko
10.-11.5. Sklípek a Lednicko-valtický areál Velké Bílovice
10.-12.5. Duhový most Praha
22.5. Cooper test Stadion Viktorie Přerov
22.5. Led Zeppelin revival Klub Teplo, Horní nám., Přerov
24.-25.5. Školení hlavních vedoucích táborů Klub Dlažka
24.-26.5. Mafia Základna Dlažky Rajnochovice
31.5.-2.6. Malé Dláždění Základna Dlažky Rajnochovice
5.-8.6. Folklorní festival letos na zámku i ve městě Přerov
14.-16.6. Doškolení vedoucích a praktikantů Přerov a okolí
15.6. Ringo, hry a sporty v rámci festivalu MaMMuT Park Michalov u bistra U králíčka
16.6. Bečvou do Moravy Přerov, u Prechezy
21.-23.6. Brigáda letní Základna Dlažky Rajnochovice
21.-24.6. Duhová škola aneb pravá ořechová Dlažka Základna Dlažky Rajnochovice
29.6.-7.7. Star Wars Základna Dlažky Rajnochovice
1.-4.7. Hravý příměstský tábor 1 - Hravé indiánské léto Budova-Český rybář.svaz, U Rybníka 13, Přerov
7.-20.7. Cesta kolem světa Základna Dlažky Rajnochovice
7.-20.7. Teen camp Základna Dlažky Rajnochovice
8.-12.7. Hravý příměstský tábor 2 - Nekonečný vesmír Budova-Český rybář.svaz, U Rybníka 13, Přerov
13.-17.7. Dunajská dobrodružství Dunaj
15.-19.7. Hravý příměstský tábor 10 - Ageláček Klub Dlažka
15.-19.7. Hravý příměstský tábor 3 - Putování s dinosaury Budova-Český rybář.svaz, U Rybníka 13, Přerov
20.-27.7. Mauglí aneb tábor plný divočiny Vysoká Srbská
20.-27.7. Fantazírov aneb kouzelný svět Základna Dlažky Rajnochovice
22.-26.7. Hravý příměstský tábor 4 - Malý farmář Budova-Český rybář.svaz, U Rybníka 13, Přerov
25.7.-3.8. Levá ořechová Dlažka Vysoká Srbská
27.7.-3.8. Adršpach a okolí cyklotábor pro dospělé Vysoká Srbská
27.7.-3.8. Trpaslíci se vrací Základna Dlažky Rajnochovice
27.7.-3.8. Výleťák aneb poznáváme Česko, Moravu a Slezsko Meziříčko
27.7.-3.8. Letní akademie sportu a her V Meziříčko
28.7.-6.8. Strážci Galaxie: Vesmírné putování Spálený mlýn Rešice
29.7.-2.8. Hravý příměstský tábor 5 - Pirátská dobrodružství Budova-Český rybář.svaz, U Rybníka 13, Přerov
3.-16.8. Jak sportují námořníci Základna Dlažky Rajnochovice
5.-9.8. Hravý příměstský tábor 6 - Pravěk Budova-Český rybář.svaz, U Rybníka 13, Přerov
6.-17.8. Z pohádky do pohádky Spálený mlýn Rešice
10.-17.8. Australská Dlažka Žirovnice
10.-17.8. Vysočina - turisticko poznávací tábor Základna Žirovnice
12.-16.8. Hravý příměstský tábor 7 - Dobývání středověkého hradu Budova-Český rybář.svaz, U Rybníka 13, Přerov
17.-24.8. Vodácká Vltava Zátoň
17.-24.8. Dovča snů Tábor Duha Častoboř v Žirovnici
18.-25.8. Na stopě Záhady Základna Dlažky Rajnochovice
19.-23.8. Hravý příměstský tábor 8 - Kouzelný týden Budova-Český rybář.svaz, U Rybníka 13, Přerov
25.8.-1.9. Rajnošské hrátky Základna Dlažky Rajnochovice
25.8.-1.9. Jedinečná Dlažka Chřenovice
26.-30.8. Hravý příměstský tábor 9 - Divoký západ Budova-Český rybář.svaz, U Rybníka 13, Přerov
6.-8.9. Mistrovství světa týmů a Mistrovsví ČR v ringu Základna Dlažky Rajnochovice
18.9. Jiří Černý-Písně sametové revoluce Klub Teplo, Horní nám., Přerov
20.-22.9. Grandiózní Dláždění - 2. ročník Základna Dlažky Rajnochovice
21.-22.9. Zájezd pro děti - Permonium a Alternátor Oslavany a Třebíč
26.9. Stromboli Klub Teplo, Horní nám., Přerov
27.-29.9. Námořnická Fantazie Základna Dlažky Rajnochovice
4.-6.10. Dědeček Čoko a babička Deli Základna Dlažky Rajnochovice
10.10. Vyhodnocení táborů Klub Teplo, Horní nám., Přerov
10.10. Ivan Hlas Trio Klub Teplo, Horní nám., Přerov
11.-13.10. Duhová brána Kladno, Fakulta biomedicínského inženýrství ČVUT
11.-13.10. Eldorádo her a soutěží Základna Dlažky Rajnochovice
12.10. Šediváci - 30 let Klub Teplo, Horní nám., Přerov
15.10. Samson Lenk Klub Teplo, Horní nám., Přerov
18.-20.10. Potáborovka Strážci Galaxie Základna Dlažky Rajnochovice
25.-28.10. Tuka Dlažka Kemp Turistický raj ve Slovenském ráji
25.-29.10. Willy Fog na cestě za dobrodružstvím Základna Dlažky Rajnochovice
25.-28.10. Slovenský ráj Kemp Turistický raj ve Slovenském ráji
30.10. Ballard & Hrubý & Kučera Klub Teplo, Horní nám., Přerov
1.-3.11. Potáborové setkání z Pohádky do pohádky Základna Dlažky Rajnochovice
1.11. The Rainbreakers Klub Teplo, Horní nám., Přerov
8.-10.11. NA STOPĚ STAR WARS Základna Dlažky Rajnochovice
12.11. Norsko 3D Klub Teplo, Horní nám., Přerov
13.11. Jarda Svoboda: Přátelé člověka + The Reverends Klub Teplo, Horní nám., Přerov
15.-17.11. Víkend svobody Základna Dlažky Rajnochovice
17.11. Drakiáda pro rodiče s dětmi i samostatné dospělé Základna Dlažky Rajnochovice
17.11. 30 let svobody a Dlažky Klub Dlažka
20.11. Dirty Deep Klub Teplo, Horní nám., Přerov
21.11. IZRAEL: SVATÁ ZEMĚ V OBLEŽENÍ Klub Teplo, Horní nám., Přerov
21.11. Oskar Petr a Marsyas tribute Klub Teplo, Horní nám., Přerov
22.11. Mňága a Žďorp Klub Teplo, Horní nám., Přerov
23.11. Pohádkový karneval Klub Teplo, Horní nám., Přerov
23.11. Lampionový průvod Klub Teplo, Horní nám., Přerov
23.11. Emotikony Klub Teplo, Horní nám., Přerov
28.11. Spirituál kvintet Klub Teplo, Horní nám., Přerov
29.11.-1.12. Mikulášský víkend - 20. ročník Domašov nad Bystřicí
29.11. Rockový večer - Mancuso a hosté Klub Teplo, Horní nám., Přerov
30.11.-1.12. Adventní sklípek a předvánoční Brno Velké Bílovice, Brno
14.12. BEN POOLE V klub, nábřeží Beneše 21 Přerov
21.12. Country Vánoce s Freďáky Klub Teplo, Horní nám., Přerov
23.12. Vánoční šachový turnaj Klub Dlažka