Pro kompletní funkčnost webu je třeba váš výslovný souhlas s uchováváním informací v souborech cookies (požadovaný směrnicí Evropské Unie). Soubory cookies také využíváme ke sledování návštěvnosti webu. Pokud cookies nepovolíte, nemusí funkovat některé vlastnosti webu - např. přihlášení se.

Kalendář akcí

další akce...
14.-16.5. Školení hlavních vedoucích
27.-30.5. Velký táborový konkurz
28.-29.5. Sklípek
10.6. Harafica
Menu
Od-Do Název Místo
14.-16.5. Školení hlavních vedoucích Klub Dlažka
22.5. Ringo turnaj Znojmo
27.-30.5. Velký táborový konkurz Základna Dlažky Rajnochovice
28.-29.5. Sklípek Velké Bílovice
10.6. Harafica Horní náměstí, Přerov
20.6. Bečvou do Moravy Bečva v Přerově
30.6.-4.7. Pravá ořechová Dlažka aneb Duhová škola Základna Dlažky Rajnochovice
1.-2.7. Hravý příměstský tábor 1- Lovci pokladů Rybárna Přerov
3.-17.7. Stroj času Základna Dlažky Rajnochovice
5.-9.7. Hravý příměstský tábor 2 - Čarovné léto Rybárna Přerov
9.-15.7. Chytání lelků na Broumovských skalách Základna A-TOM Dědov
12.-16.7. Hravý příměstský tábor 3 - Raketou na Mars Rybárna Přerov
17.-24.7. Magická zahrada aneb rostlina věčného mládí Základna Dlažky Rajnochovice
17.-23.7. Sázavský expres Základna Chřenovice
19.-23.7. Hravý příměstský tábor 4 - Podmořský svět Rybárna Přerov
24.-31.7. Trpaslíci ve vesmíru Základna Dlažky Rajnochovice
24.-31.7. Sedm Samurajů aneb to nejlepší z Japonska Žirovnice
26.-30.7. Hravý příměstský tábor 5 - Strašidelná škola Rybárna, Přerov
31.7.-7.8. Letní akademie sportu a her VII Žirovnice
31.7.-7.8. Detektiv Mimoň Žirovnice
31.7.-13.8. Jak sportují eskymáci Základna Dlažky Rajnochovice
2.-6.8. Hravý příměstský tábor 6 - Návštěva pohádkové říše Rybárna Přerov
7.-14.8. Brazília - muzika + sport mía! Těchonín Celné
9.-13.8. Hravý příměstský tábor 7 - Námořníci z Dlažky Rybárna Přerov
13.-21.8. Záhada rodiny Smolíkovy Základna Dlažky Rajnochovice
14.-21.8. Český ráj Rakousy
16.-20.8. Hravý příměstský tábor 8 - Božský týden Rybárna Přerov
21.-29.8. Narnie Základna Dlažky Rajnochovice
21.-29.8. Levá ořechová Dlažka Základna Chřenovice na Sázavě
22.-30.8. Asterix a Obelix Spálený mlýn Rešice
23.-27.8. Hravý příměstský tábor 9 - Cesta kolem světa Rybárna Přerov
25.-29.8. Three Stripes Company - Chernobyl Těchonín - Celné
30.-31.8. Hravý příměstský tábor 10 - Lovci pokladů II Rybárna Přerov
3.-5.9. Mistrovství světa týmů v ringu 34. ročník Základna Dlažky Rajnochovice
10.-12.9. Dědeček Čoko a babička Deli Základna Dlažky Rajnochovice
10.-12.9. IQlandia Liberec - zájezd pro děti Liberec
22.9. Miloš Meier a Drumming syndrome Klub Teplo, Horní nám., Přerov
24.-28.9. Eskymáci a magická zahrada Základna Dlažky Rajnochovice
24.9. Mussurova sportovní šedesátka Meziříčko
25.-28.9. Slovenské hory
25.-28.9. Velké Dláždění - 31.ročník Meziříčko
29.9. Merta + Hrubý + Fencl Klub Teplo, Horní nám., Přerov
30.9. Tango Klub Teplo, Horní nám., Přerov
1.-3.10. Setkání IV.D Gymnázia JŠ Základna Dlažky Rajnochovice
1.-3.10. Eldorádo her a soutěží Chata Orientka, Jeseníky
6.10. Radůza s kapelou Klub Teplo, Horní nám., Přerov
8.-10.10. Sedm mečů pro Narnii Základna Dlažky Rajnochovice
14.10. Karel Plíhal Klub Teplo, Horní nám., Přerov
15.-17.10. Trpaslík a jeho brýle Základna Dlažky Rajnochovice
27.-31.10. V zajetí stroje času Základna Dlažky Rajnochovice
12.11. TODD SHARPVILLE (UK) Klub Teplo, Horní nám., Přerov
18.11. PRAK Klub Teplo, Horní nám., Přerov
19.11. Michal Prokop Klub Teplo, Horní nám., Přerov
26.11. Kukulín Klub Teplo, Horní nám., Přerov