Pro kompletní funkčnost webu je třeba váš výslovný souhlas s uchováváním informací v souborech cookies (požadovaný směrnicí Evropské Unie). Soubory cookies také využíváme ke sledování návštěvnosti webu. Pokud cookies nepovolíte, nemusí funkovat některé vlastnosti webu - např. přihlášení se.
Menu
Od-Do Název Místo
13.3. Pohádkový karneval Klub Teplo, Horní nám., Přerov
13.-14.3. Ples Dlažky Klub Teplo, Horní nám., Přerov
17.3. Miloš Meier a Drumming syndrome Klub Teplo, Horní nám., Přerov
25.3. Harafica Klub Teplo, Horní nám., Přerov
27.3. Mike Ross Band Klub Teplo, Horní nám., Přerov
31.3.-4.4. Po stopách Thora Základna Dlažky Rajnochovice
7.4. Karel Plíhal Klub Teplo, Horní nám., Přerov
9.-11.4. Brigáda Základna Dlažky Rajnochovice
12.4. Merta + Hrubý + Fencl Klub Teplo, Horní nám., Přerov
16.-18.4. Trpaslík a jeho brýle Základna Dlažky Rajnochovice
22.-25.4. Velký táborový konkurz Základna Dlažky Rajnochovice
29.4.-2.5. Mussurova šedesátka Základna Dlažky Rajnochovice
6.-9.5. Velké Dláždění - 31.ročník Meziříčko
14.-16.5. Školení hlavních vedoucích Klub Dlažka
21.-23.5. Sbohem, městečko! Základna Dlažky Rajnochovice
22.5. Ringo turnaj Znojmo
28.-29.5. Sklípek Velké Bílovice
28.-30.5. Black mirror II Základna Dlažky Rajnochovice
28.-30.5. Setkání IV.D Gymnázia JŠ Základna Dlažky Rajnochovice
20.6. Bečvou do Moravy Bečva v Přerově
30.6.-4.7. Pravá ořechová Dlažka aneb Duhová škola Základna Dlažky Rajnochovice
1.-2.7. Hravý příměstský tábor 1- Lovci pokladů Rybárna Přerov
3.-17.7. Stroj času Základna Dlažky Rajnochovice
5.-9.7. Hravý příměstský tábor 2 - Čarovné léto Rybárna Přerov
9.-15.7. Chytání lelků na Broumovských skalách Základna A-TOM Dědov
12.-16.7. Hravý příměstský tábor 3 - Raketou na Mars Rybárna Přerov
17.-24.7. Magická zahrada aneb rostlina věčného mládí Základna Dlažky Rajnochovice
17.-23.7. Sázavský expres Základna Chřenovice
19.-23.7. Hravý příměstský tábor 4 - Podmořský svět Rybárna Přerov
24.-31.7. Trpaslíci ve vesmíru Základna Dlažky Rajnochovice
24.-31.7. Sedm Samurajů aneb to nejlepší z Japonska Žirovnice
26.-30.7. Hravý příměstský tábor 5 - Strašidelná škola Rybárna, Přerov
31.7.-7.8. Letní akademie sportu a her VII Žirovnice
31.7.-7.8. Detektiv Mimoň Žirovnice
31.7.-13.8. Jak sportují eskymáci Základna Dlažky Rajnochovice
2.-6.8. Hravý příměstský tábor 6 - Návštěva pohádkové říše Rybárna Přerov
7.-14.8. Brazília - muzika + sport mía! Těchonín Celné
9.-13.8. Hravý příměstský tábor 7 - Námořníci z Dlažky Rybárna Přerov
13.-21.8. Záhada rodiny Smolíkovy Základna Dlažky Rajnochovice
14.-21.8. Český ráj Rakousy
16.-20.8. Hravý příměstský tábor 8 Rybárna Přerov
21.-29.8. Narnie Základna Dlažky Rajnochovice
21.-29.8. Levá ořechová Dlažka Základna Chřenovice na Sázavě
22.-30.8. Asterix a Obelix Spálený mlýn Rešice
23.-27.8. Hravý příměstský tábor 9 - Cesta kolem světa Rybárna Přerov
25.-29.8. Three Stripes Company - Chernobyl Těchonín - Celné
30.-31.8. Hravý příměstský tábor 10 - Lovci pokladů II Rybárna Přerov
3.-5.9. Mistrovství světa týmů v ringu 34. ročník Základna Dlažky Rajnochovice
10.-12.9. IQlandia Liberec - zájezd pro děti Liberec
25.-28.9. Slovenské hory
27.-31.10. V zajetí stroje času Základna Dlažky Rajnochovice