Pro kompletní funkčnost webu je třeba váš výslovný souhlas s uchováváním informací v souborech cookies (požadovaný směrnicí Evropské Unie). Soubory cookies také využíváme ke sledování návštěvnosti webu. Pokud cookies nepovolíte, nemusí funkovat některé vlastnosti webu - např. přihlášení se.
Menu
Od-Do Název Místo
1.-3.1. Novoroční šachový turnaj Klub Dlažka
21.1. Jiří Černý - poslechový pořad Klub Teplo, Horní nám., Přerov
25.1. Softbalové klání Park Michalov
25.1. 30 let Dlažky - oslava V - klub Přerov
25.1. Fleret V - Klub Přerov, nábřeží Beneše
28.1. Harafica Klub Teplo, Horní nám., Přerov
30.1.-2.2. Zimní rodeo Domašov nad Bystřicí
31.1. Zájezd pro děti - Jump Park, Svět techniky, Job Air Technic Ostrava
31.1.-1.2. 30 let Dlažky - oslava - aneb třikrát a dost Domašov nad Bystřicí
13.2. Martin Čepelík a Andrea Mineva Klub Teplo, Horní nám., Přerov
14.-16.2. Black mirror Základna Dlažky Rajnochovice
20.2. Jan Hrubý trio Klub Teplo, Horní nám., Přerov
21.-23.2. YUKON … pošesté Kamenná chata na Tesáku
28.2.-1.3. Jižní cesta Znojmo
29.2. Ringo turnaj halový - 11. ročník Znojmo
5.3. Livin Free Holeček Klub Teplo, Horní nám., Přerov
14.3. Pohádkový karneval Klub Teplo, Horní nám., Přerov
14.-15.3. Ples Dlažky Klub Teplo, Horní nám., Přerov
17.3. Radůza s kapelou Klub Teplo, Horní nám., Přerov
18.3. Maroko a Mauretánie - pořádek a chaos Klub Teplo, Horní nám., Přerov
28.3. Šediváci - countrybál Klub Teplo, Horní nám., Přerov
4.4. Scrabble - kvalifikační turnaj na mistrovství ČR Klub Teplo, Horní nám., Přerov
4.4. Thom Artway Klub Teplo, Horní nám., Přerov
9.-12.4. Velikonoce pro děti Základna Dlažky Rajnochovice
15.4. Oldřich Janota Klub Teplo, Horní nám., Přerov
17.-19.4. Brigáda Základna Dlažky Rajnochovice
21.4. Plavci Klub Teplo, Horní nám., Přerov
22.4. Jiří Černý - poslechový pořad Klub Teplo, Horní nám., Přerov
23.-26.4. Velký táborový konkurz - školení táborových vedoucích Základna Dlažky Rajnochovice
30.4.-3.5. Český ráj čarodějnickej a prvomájovej Rakousy v Českém ráji
7.-10.5. Duhový most Olomouc, ZŠ Spojenců
7.-10.5. Velké Dláždění - 31. ročník RS Meziříčko
15.-16.5. Školení hlavních vedoucích Klub Dlažka
29.-30.5. Doškolení vedoucích a praktikantů Klub Dlažka
19.-24.6. Duhová škola aneb pravá ořechová Dlažka Základna Dlažky Rajnochovice
28.6. Bečvou do Moravy Bečva u splavu v Přerově
30.6.-6.7. Alenka v říši divů Základna Dlažky Rajnochovice
1.-3.7. Hravý příměstský tábor 1 Budova-Český rybář.svaz, U Rybníka 13, Přerov
4.-11.7. Šumava Filipova Huť
6.-18.7. Teen camp Základna Dlažky Rajnochovice
6.-18.7. Thorova výprava za dobrodružstvím Základna Dlažky Rajnochovice
7.-10.7. Hravý příměstský tábor 2 - Toulky přírodou Budova-Český rybář.svaz, U Rybníka 13, Přerov
11.-18.7. Levá ořechová Dlažka Chřenovice na Sázavě
13.-17.7. Hravý příměstský tábor 3 Budova-Český rybář.svaz, U Rybníka 13, Přerov
18.-25.7. DOSPĚLÁCKÝ MRAZÍK - CYKLOVODÁCKÝ TÁBOR
18.-25.7. Na Měsíci aneb tajemství Duhového kráteru Základna Dlažky Rajnochovice
18.-25.7. Jedinečná Dlažka Těchonín - Celné
20.-24.7. Hravý příměstský tábor 4 Budova-Český rybář.svaz, U Rybníka 13, Přerov
25.7.-1.8. Mexiko Těchonín - Celné 99
25.7.-1.8. Mrazík na Labi, Cidlině a Chrudimce Choteč
25.7.-1.8. Trpaslíci v Africe Základna Dlažky Rajnochovice
27.-31.7. Hravý příměstský tábor 5 - Cesta kolem světa Budova-Český rybář.svaz, U Rybníka 13, Přerov
1.-14.8. Jak sportují dobrodruzi Základna Dlažky Rajnochovice
1.-8.8. Konec a Zvonec Meziříčko
1.-8.8. Letní akademie sportu a her Meziříčko
3.-7.8. Hravý příměstský tábor 6 - Harry Potter Budova-Český rybář.svaz, U Rybníka 13, Přerov
4.-15.8. Atlantida Spálený mlýn Rešice
10.-14.8. Hravý příměstský tábor 7 Budova-Český rybář.svaz, U Rybníka 13, Přerov
14.-22.8. ZÁHADA TAJEMNÉHO POKOJE Základna Dlažky Rajnochovice
15.-22.8. Vodácká Vltava Zátoň
15.-23.8. Cimrmanovy prázdniny aneb Jára jede do Rakous Rakousy v Českém ráji
17.-21.8. Hravý příměstský tábor 8 - Madagaskar Budova-Český rybář.svaz, U Rybníka 13, Přerov
22.-30.8. Letem pohádkovým světem Základna Dlažky Rajnochovice
24.-28.8. Hravý příměstský tábor 9 Budova-Český rybář.svaz, U Rybníka 13, Přerov
4.-6.9. Mistrovství světa týmů v ringu Základna Dlažky Rajnochovice
11.-13.9. Dědeček Čoko a babička Deli Základna Dlažky Rajnochovice
25.-28.9. Dobrodruzi na Měsíci Základna Dlažky Rajnochovice
25.-28.9. Vysoké Tatry Chata Medvedica ve Štrbě
9.-11.10. Eldorádo her a soutěží Základna Dlažky Rajnochovice
16.10. Miloš Meier a Drumming syndrome Klub Teplo, Horní nám., Přerov
17.10. Vyhodnocení táborů Klub Teplo, Horní nám., Přerov
17.10. Yo Yo Band Klub Teplo, Horní nám., Přerov
28.10.-1.11. Thoriáda aneb podzimní setkání Základna Dlažky Rajnochovice
4.11. Pocta Haně Hegerové Klub Teplo, Horní nám., Přerov
5.11. Hromosvod Klub Teplo, Horní nám., Přerov
7.11. Kukulín Klub Teplo, Horní nám., Přerov
12.11. Luboš Pospíšil a 5P Klub Teplo, Horní nám., Přerov
13.11. Will Jacobs Band Klub Teplo, Horní nám., Přerov
14.11. Nový Zéland Klub Teplo, Horní nám., Přerov
14.11. Mydy Rubycad Klub Teplo, Horní nám., Přerov
19.11. The Catfish Klub Teplo, Horní nám., Přerov
20.11. Country večer Klub Teplo, Horní nám., Přerov
21.11. Pohádkový karneval Klub Teplo, Horní nám., Přerov
21.11. Lampioňák Horní náměstí 9, Přerov (u Klubu Teplo)
21.11. Party Klub Teplo, Horní nám., Přerov
25.11. Dunaj Klub Teplo, Horní nám., Přerov
26.11. Szidi Klub Teplo, Horní nám., Přerov
27.11. Rockový večer Klub Teplo, Horní nám., Přerov
4.-6.12. Mikulášský víkend - 21. ročník
19.12. Country Vánoce Klub Teplo, Horní nám., Přerov