Pro kompletní funkčnost webu je třeba váš výslovný souhlas s uchováváním informací v souborech cookies (požadovaný směrnicí Evropské Unie). Soubory cookies také využíváme ke sledování návštěvnosti webu. Pokud cookies nepovolíte, nemusí funkovat některé vlastnosti webu - např. přihlášení se.
Menu
Od-Do Název Místo
1.-3.1. Novoroční šachový turnaj Klub Dlažka
21.1. Jiří Černý - poslechový pořad Klub Teplo, Horní nám., Přerov
25.1. Softbalové klání Park Michalov
25.1. 30 let Dlažky - oslava V - klub Přerov
25.1. Fleret V - Klub Přerov, nábřeží Beneše
28.1. Harafica Klub Teplo, Horní nám., Přerov
30.1.-2.2. Zimní rodeo Domašov nad Bystřicí
31.1. Zájezd pro děti - Jump Park, Svět techniky, Job Air Technic Ostrava
31.1.-1.2. 30 let Dlažky - oslava - aneb třikrát a dost Domašov nad Bystřicí
13.2. Martin Čepelík a Andrea Mineva Klub Teplo, Horní nám., Přerov
14.-16.2. Black mirror Základna Dlažky Rajnochovice
20.2. Jan Hrubý trio Klub Teplo, Horní nám., Přerov
21.-23.2. YUKON … pošesté Kamenná chata na Tesáku
28.2.-1.3. Jižní cesta Znojmo
29.2. Ringo turnaj halový - 11. ročník Znojmo
5.3. Livin Free Holeček Klub Teplo, Horní nám., Přerov
14.3. Pohádkový karneval Klub Teplo, Horní nám., Přerov
14.-15.3. Ples Dlažky Klub Teplo, Horní nám., Přerov
17.3. Radůza s kapelou Klub Teplo, Horní nám., Přerov
18.3. Maroko a Mauretánie - pořádek a chaos Klub Teplo, Horní nám., Přerov
28.3. Šediváci - countrybál Klub Teplo, Horní nám., Přerov
4.4. Scrabble - kvalifikační turnaj na mistrovství ČR Klub Teplo, Horní nám., Přerov
4.4. Thom Artway Klub Teplo, Horní nám., Přerov
9.-12.4. Velikonoce pro děti Základna Dlažky Rajnochovice
15.4. Oldřich Janota Klub Teplo, Horní nám., Přerov
17.-19.4. Brigáda Základna Dlažky Rajnochovice
21.4. Plavci Klub Teplo, Horní nám., Přerov
22.4. Jiří Černý - poslechový pořad Klub Teplo, Horní nám., Přerov
23.-26.4. Velký táborový konkurz - školení táborových vedoucích Základna Dlažky Rajnochovice
30.4.-3.5. Český ráj čarodějnickej a prvomájovej Rakousy v Českém ráji
7.-10.5. Duhový most Olomouc, ZŠ Spojenců
7.-10.5. Velké Dláždění - 31. ročník RS Meziříčko
15.-16.5. Školení hlavních vedoucích Klub Dlažka
29.-30.5. Doškolení vedoucích a praktikantů Klub Dlažka
19.-24.6. Duhová škola aneb pravá ořechová Dlažka Základna Dlažky Rajnochovice
28.6. Bečvou do Moravy Bečva u splavu v Přerově
30.6.-6.7. Alenka v říši divů Základna Dlažky Rajnochovice
1.-3.7. Hravý příměstský tábor 1 Budova-Český rybář.svaz, U Rybníka 13, Přerov
4.-11.7. Šumava Filipova Huť
6.-18.7. Teen camp Základna Dlažky Rajnochovice
6.-18.7. Thorova výprava za dobrodružstvím Základna Dlažky Rajnochovice
7.-10.7. Hravý příměstský tábor 2 Budova-Český rybář.svaz, U Rybníka 13, Přerov
11.-18.7. Levá ořechová Dlažka Chřenovice na Sázavě
13.-17.7. Hravý příměstský tábor 3 Budova-Český rybář.svaz, U Rybníka 13, Přerov
18.-25.7. DOSPĚLÁCKÝ MRAZÍK - CYKLOVODÁCKÝ TÁBOR
18.-25.7. Na Měsíci aneb tajemství Duhového kráteru Základna Dlažky Rajnochovice
18.-25.7. Jedinečná Dlažka Těchonín - Celné
20.-24.7. Hravý příměstský tábor 4 Budova-Český rybář.svaz, U Rybníka 13, Přerov
25.7.-1.8. Mexiko Těchonín - Celné
25.7.-1.8. Mrazík na Labi, Cidlině a Chrudimce Choteč
25.7.-1.8. Trpaslíci v Africe Základna Dlažky Rajnochovice
27.-31.7. Hravý příměstský tábor 5 Budova-Český rybář.svaz, U Rybníka 13, Přerov
1.-14.8. Jak sportují dobrodruzi Základna Dlažky Rajnochovice
1.-8.8. Konec a Zvonec Meziříčko
1.-8.8. Letní akademie sportu a her Meziříčko
3.-7.8. Hravý příměstský tábor 6 Budova-Český rybář.svaz, U Rybníka 13, Přerov
4.-15.8. Atlantida Spálený mlýn Rešice
10.-14.8. Hravý příměstský tábor 7 Budova-Český rybář.svaz, U Rybníka 13, Přerov
14.-22.8. ZÁHADA TAJEMNÉHO POKOJE Základna Dlažky Rajnochovice
15.-22.8. Vodácká Vltava Zátoň
15.-23.8. Cimrmanovy prázdniny aneb Jára jede do Rakous Rakousy v Českém ráji
17.-21.8. Hravý příměstský tábor 8 Budova-Český rybář.svaz, U Rybníka 13, Přerov
22.-30.8. Letem pohádkovým světem Základna Dlažky Rajnochovice
24.-28.8. Hravý příměstský tábor 9 Budova-Český rybář.svaz, U Rybníka 13, Přerov
4.-6.9. Mistrovství světa týmů v ringu Základna Dlažky Rajnochovice
11.-13.9. Dědeček Čoko a babička Deli Základna Dlažky Rajnochovice
25.-28.9. Sporto víkend Základna Dlažky Rajnochovice
25.-28.9. Vysoké Tatry Chata Medvedica ve Štrbě
9.-11.10. Eldorádo her a soutěží Základna Dlažky Rajnochovice
17.10. Vyhodnocení táborů Klub Teplo, Horní nám., Přerov
17.10. Yo Yo Band Klub Teplo, Horní nám., Přerov
12.11. Luboš Pospíšil a 5P Klub Teplo, Horní nám., Přerov
13.11. Will Jacobs Band Klub Teplo, Horní nám., Přerov
19.11. The Catfish Klub Teplo, Horní nám., Přerov
25.11. Dunaj Klub Teplo, Horní nám., Přerov
4.-6.12. Mikulášský víkend - 21. ročník